Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestawienie rozdzielnic do prac wykończeniowych. Nasz test obejmuje lekkie i podręczne rozdzielnice, które są niezastąpione podczas wykonywania różnych prac wykończenia wnętrz.
W poniższej tabeli możesz znaleźć popularne rozdzielnice – stosunkowo niewielkie, które mają szerokie zastosowanie w czasie robót wykończeniowych. Oczywiście o wyborze danego modelu rozdzielnicy w pierwszej kolejności decyduje ilość gniazd.
3-fazowe rozdzielnice
do prac wykończeniowych
Większość gotowych rozdzielnic posiada cztery gniazda 220V (250V) oraz jedno lub dwa gniazda 3 fazowe (16A lub 32A). Zasilanie przewodem odpornym na oleje i warunki atmosferyczne (mróz) o długości 2 metrów. Waga takich rozdzielnic nie przekracza 10 kg (około 8 kg).
Tego nie znajdziesz u konkurencji
Na specjalną uwagę zasługuje specjalna podstawa. Dzięki zastosowanemu stojakowi rozdzielnica i gniazda są wyżej, co chroni je przed zalaniem wodą np. w wyniku pęknięcia rury podczas prowadzenia prac. Takie rozwiązanie pozwala zawiesić rozdzielnice na ścianie, bądź barierce (rusztowaniu) lub drabinie. Wyprofilowane uchwyty ułatwiają transport i przenoszenie rozdzielnicy.
Rozdzielnice do prac wykończeniowych
W celu zredukowania wielkości i ciężaru (tylko 2 kg) rozdzielnicy możesz wybrać model bez zabezpieczeń. To urządzenia dedykowane dla firm prowadzących nie tylko prace wykończeniowe.
Niestety rozdzielnice bez specjalnej metalowej podstawki są narażone na zalanie wodą (uszkodzenia kanalizy, opady deszczu) i tym samym nie posiadają tylu możliwości instalacji (zawieszenia).
Rozdzielnice do prac wykończeniowych
Rozdzielnice do prac wykończeniowych
W celu wyboru najlepszej rozdzielnicy dopasowanej do potrzeb – zapraszamy do dedykowanego działu: rozdzielnice do prac wykończeniowych. Na prośby Klientów cały czas rozwijamy tę grupę i staramy się najlepiej dopasować produkty do danych wymagań i potrzeb.